Labosal > FAQ

FAQ

1. Czy produkty Labosal są bezpieczne ?

Nasze produkty są w 100% bezpieczne ponieważ posiadamy certyfikowany system zarządzania jakością zgodnie z normą iso 9001:2008 oraz system haccp oraz nasze produkty przeszły szereg badań pod względem jakości i czystości produktu.

2. Gdzie produkowane są suplementy diety ?

Nasze suplementy produkowane są na terenie Unii Europejskiej w zakładzie produkcyjnym o bardzo wysokim standardzie produkcji przestrzegającym wszystkie europejskie normy.

3. Gdzie mogę zakupić produkty Labosal?

Nasze produkty można zamówić w naszym sklepie internetowym, na Allegro, Ebay-u oraz w wybranych punktach z suplementami diety.

4. Czy mogę zwrócić zamówione produkty ?

Zgodnie z prawami konsumenta możesz zwrócić nam produkt w przeciągu 14 dni w nienaruszonym stanie (Opakowanie nie może zostać otwarte ponieważ, w momencie otwarcia zostaje zerwane zabezpieczenie).

5. W jakim czasie oraz w jakiej formie nastąpi zwrot środków po złożeniu reklamacji ?

Zwrot środków nastąpi w tej samej formie płatności jaką został dokonany zakup w przeciągu 14 dni od zarejestrowania przesyłki w naszym magazynie.

6. Jaki jest czas oczekiwania na wysyłkę ?

Nasze produkty są wysyłane maksymalnie w ciągu 24h od złożenia zamówienia, a jeśli dokonasz zakupu w naszym sklepie internetowym do godziny 12:00 to twoje produkty zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia.

7. W jakim czasie otrzymam przesyłkę od złożenia zamówienia ?

Zależy nam aby przesyłka została dostarczona jak najszybciej, ale nie zawsze mamy na to wpływ. Zazwyczaj przesyłka jest dostarczana w ciągu 2-5 dni roboczych od złożenia zamówienia.

8. Czy przesyłka jest darmowa ?

Przesyłka jest darmowa dla zamówień powyżej 200 zł

9. Czy mogę śledzić moją przesyłkę ?

Tak, po złożeniu zamówienia oraz wysłaniu paczki otrzymasz numer przesyłki dzięki któremu będziesz mógł zobaczyć gdzie jest twoja paczka.

10. Jak mogę zapłacić za produkty w sklepie ?

W naszym sklepie można dokonać płatności za pomocą PayU, PayPal, Przelewy 24 oraz tradycyjnym przelewem bankowym.

11. Czy płatności w sklepie są bezpieczne ?

Tak, każda operacja w naszym sklepie jest szyfrowana i bezpieczna.

12. Czy mogę zamówić paczkę do innego kraju ?

Oczywiście, nasze paczki wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej oraz na życzenie klienta na cały świat (w przypadku wysyłki do kraju nienależącego do Unii Europejskiej prosimy o kontakt)

 

Jeśli nie odnalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.